| Jigokunokishi a întrebat:

Am pe penis niste bubite mici dar nu arata exact ca cosurile sunt putin mai mici, ca un fel de cosuri sub piele, n-am avut multe dar parca sau inmultit unele seamana cu cele de pe testicule dar unele sau facut mai mari, au crescut, din unele iese par si acum mi se par ca sunt mai multe incep de langa testicule si ajung aproape pana la capul penisului am una si sub coroana capului. Sunt normale, este o boala, este grava? Va rog ajutati-ma cu niste raspunsuri! Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunsul îl primești în urma unui control dermatologic!
Pa, pa.

| Jigokunokishi explică:

Majoritatea raspunsurilor de pana acum sunt penibile fiind date si in batjocura, prin asta deduc ca sunt date de copii pana in 10-11ani, Daca cineva mai are o parere o astept cu drag!

| Verdant a răspuns:

Du-te la un penisolog laughing))

| Bijouu a răspuns:

Consulta un medic dermatolog pentru un diagnostic clar si un tratament eficient, e singura cale sa stii precis daca ai o problema sau nu, bafta

| Nazzgul a răspuns:

Iti creste par pe P***S laughing Nu ai de ce sa te ingrijorezi asa e cand iti creste parul

| Ionutturcea11 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un doctor de penisuri =)

| Duucu a răspuns (pentru Ionutturcea11):

*extreme majestic tehnical epic melodic facepalm*

| ana1500 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la doctor. poate fi o boala cu transmitere sexuala. trebuie sa te duci la doctor cat mai repede. succes.

| anndylucian a răspuns:

Esti ciudat frate du-te la un doctor.