| CalinSerbu a întrebat:

Am avut o depresie care a durat 2 luni. Din fericire, am scapat de ea dar momentan sunt racit. Sunt curios daca sistemul meu imunitar a slabit in aceste 2 luni din cauza stresului. Ma gandesc ca aceasta poate fi cauza racelii. Tin sa mentionez ca in mod normal fac exercitii fizice zilnic(cam 30 minute pe zi)dar in aceasta perdioada am facut mai putine iar alimentatia nu era 100% naturala dar nici nu mancam fast food zilnic(rare ori).
Mersi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Sistemul imuitar e influentat de mult prea multi factori ca sa ne dam seama doar asa, din vorbe, ce se intampla cu el. Posibil sa fi slabit, posibil sa nu. Poti sa-ti faci niste analize, daca vrei sa stii exat ce se intampla.