| TruLove a întrebat:

Am avut un mic salazion si l am operat acum cateva zile. Momentan e vanata si umflata pleoapa ceea ce este normal. Dar inca se vede acolo un bulb, e normal? Se va retrage sau m-am operat degeaba?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Teroio667 a răspuns:

Se va retrage, am cautat pe net si am vazut ca bulbul acela va ramane o vreme e normal

Dar pentru ce a fost mai exact acea operație?