| XcCrSsX a întrebat:

am inceput sa fumez de 2 saptamani cate 2-3-5 tigari pe zi am fumat in seara asta 3 tigari si parca am ceva in gat imi vine mereu senzatia sa inghit acel ceva, oricum m-am speriat destul de tare si nu am sa mai fumez in viata mea.sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Makiii a răspuns:

Pai singura solutie e sa te lasi, ce ai tu e flegma asa e la inceput pentru ca ai inceput cu tigari ceva mai tari... nu trebuie sa mai fumezi deloc, eu acum fumez 2 pachete la zi si ma uit la altii care nu fumeaza si ii vad ca se simt asa de bine si eu tusesc, ma doare in gat si imi usuca gura, nu am pofta de mancare, nu sunt bune daca nu ai sa mai fumezi nimic iti trece daca nu ia 3-4 pastile de fumaro sept. mult scucces

| XcCrSsX explică (pentru Makiii):

Mersii mult, sper ca poate o sa te lasi si tu de fumat incearca sa le reduci, eu unu din seara asta numai pun gura pe tigare..Bafta si mult succes in continuare!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat