| Sent7iment a întrebat:

am mai pus intrebarea cum ca ma doare testiculul stang si am citit pe un site un baiat povestea la fel ca mine ca la pipairea testicului simte dureri si sunt si nite vene pe testicul si la mine e la fel si imi este frica sa ma operez dar am citit pe un site ca acum operatia de varicocel se vace mai usor iti injecteaza o substanta in piciorul stang si gata uitati si siteul http://adevarul.ro/......index.html ce parere aveti trebuie sa ma operez sau ma doare doar ca m-am masturbat si mi-am lovit testiculele va rog ajutati-ma funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vizitează medicul!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Mergi la medicul urolog! si cat mai repede! este spre binele si spre folosul tau!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Ai frecat-o pana cand ai facut o congestie; fugi la medic