| kaitoo a întrebat:

Salut! Acum 4 ani, am fost lovit sau mai bine spus am avut parte de niște presiune pe testicului stâng. De atunci, foarte des, am dureri. E ceva suportabil, dat totusi deranjant. Chestia e că începe de la testicul și coboară în jos pe piciorul stâng, cu alte cuvinte ma doare si piciorul si testiculul. Sau când mă excit destul de tare, se umflă si mă doare. La palpare se simte ca niște vene umflate, dar doar la cel stâng. Cred că îmi afectează si erecția puțin problema asta pentru ca dupa ce am erectie, se pierde putin din ea, doar la inceput e maxima, dupa se înmoaie, ca sa zic asa. Am intampinat si probleme la ejaculare; se simtea ca si cum ar fi ramas blocată pe undeva și nu ejaculam normal. Am fost la urolog si a zis ca nu am nici hernie, nici varicocel dar ca e posibil sa fie nervii afectati. A mai trecut careva prin chestia asta? Cum a rezolvat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Teo29 a răspuns:

Mergi si la un neurolog pentru o opinie medicala. Dar, parerea mea personala, ca daca nici neurologul nu gaseste nimic la un eventual RMN, mergi cu RMN-ul la un alt urolog profesionist ( poti cere online consult cu actele tale la cele mai bune clinici din Ro, platesti consultatia cu cardul si ai o a 2 opinie de calitate ). Fara RMN in zona, cam greu sa te pronunti doar cu simptomele pe care le prezinti aici

4 răspunsuri:
| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut! happy Fă o ecografie sau du-te la un medic mai bun! big grin Sper că te-am ajutat. Lasă-te de masturbare, că e păcat și nu aduce nimic bun, numai suferință. Sănătate și sper că ți-a fost util sfatul meu și dacă da, răsplătește-mi și mie cu o fundă! laughing Mulțumesc! : ))

| 400001365 a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Ba baiatule ai retard mintal lasa lumea sa si o frece

| 400001365 a răspuns (pentru 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90):

Fratioare ai fata aia zici ca faci reclama la necaz si-mi zici mie sa mor