| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, am capul penisului mov si umflat in partea drepta si stanga, ce credeti ca ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu te-ai lovit recent, fuga la medic!
Nu mai amana!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fugi urgent la spital, ca-i posibil ruptura musculara. Fugi sa-l poti salva! Chiar nu glumesc! Cu atat ajungi mai repede, cu atat iti poate fii salvat sau taiat.
https://www.doctorulzilei.ro/......riculoasa/

https://www.csid.ro/......t-17784682

| PlzHelpMe a răspuns (pentru Violleta2022):

Am 13 ani

| Violleta2022 a răspuns (pentru PlzHelpMe):

Si ce daca ai 13 ani, tu crezi ca fracturile nu ti se pentru intampla si tie?

| PlzHelpMe a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu am intretinut relatii sexuale si din al doilea link nu am majoritatea simptomelor

| Violleta2022 a răspuns (pentru PlzHelpMe):

Pai ruperea muschiului se poate intampla si daca nu ai sex, printr-o mastur bare mai dura, cu mana sau alte obiecte. Vanataia de pe capul penisului, confirma un hematom acolo.
Oricum, ceea ce ti se intampla este de "urgenta" spitaliceasca, nu de stat acasa sau intrebat pe forumuri, ca risti sa pierzi cuculetul ala. Nepasarea nu ajuta la nimic, dimpotriva, poti sa ajungi fetita, in scurta vreme.

| Emilian65 a răspuns:

Umflarea capului penisului este de la masturbarea in exces. Las-o mai usor cu masturbarea.

| HadesSs a răspuns:

Las-o mai usor cu masturbarea, i-ai dat de l-ai invinetit laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Anca32 a răspuns:

Poate sa fie de la masturbare dar poate fi și o problema medicala