| DJsonic1 a întrebat:

Am o problema de sanatate si nu stiu ce este asa ca m-am gandit sa va scriu aici poate ati trecut si voi prin asta si poate ma puteti ajuta. In urma cu cateva luni faceam sala si luam suplimente nutritive pe baza de creatina adica creatina pura. Intro zi cand nu luasem deloc si cand aveam pauza de la sala si nu mancasem nimic aproape toata ziua ( era ora 12 cand mi se intamplase ) am simtit ca inima imi bate foarte repede si imi venea sa vomit. Cand am ajuns acasa m-am linisitit si nu mai aveam nimic asa ca a 2 zi m-am dus la doctor si doctorul m-a pus sa imi fac analize. Analizele mi-au iesit bune. Si de atunci 2 luni pana acum nu am avut nimic in urma cu o saptaman am simtit un nod in gat si parca nu mai puteam sa mai respir si ma doar putin inima dar putin dar in timp ca ma doare inima imi fin si arsuri de la stomac si daca nu mai imi vin arsuri de la stomac ma simt bine nu am nimic. Nu stiu daca ati inteles mare lucru din tot ce am scris eu aici. Oricum vreau si eu un sfat poate sa fie din caza la stomaculi nodul ala in gat si resrpiratia aceea greoaie sau din caza inimi straight face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Chestia aia cu nodul in gat arata ca niste arsuri stomacale, probabil ai simtit si in piept ceva, iar cu inima nu stiu, nu are legatura cu creatina.