| eemill a întrebat:

Am o problema deci de cateva luni cand stau pe un scaun sau altundeva si ma ridic mi se intuneca vederea de parca imi este ameteala Si mai am inca o problema am 17 ani si sunt foarte slab multi rad de mine ca sunt slab, si de mancat nu pot sa mananc mult adica nu pot ma satur repede nu stiu de ce am aceeste probleme

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andrei152001 a răspuns:

Ai lipsa de calciu de aceea vezi intunecat si esti mai slab!

| eemill explică (pentru Andrei152001):

Pai si ce pot sa fac sa imi revin?

| Andrei152001 a răspuns (pentru eemill):

Mananca oua! Fructe! Cauta pe net alimente care conțin calciu! Sau eu de cand m-am apucat de tigari nu mai am nici pe draq!