| Okkultist a întrebat:

am o problema grava, foarte grava cel putin de ea sunt innebunit.
Sa incep. La piciorul drept in partea stanga la incheietura genunchiului am niste vene mici capilare cred (nu ma pricep) de marimea de un cm. Sunt vineti nu sunt foarte vizibile dar daca te uiti atend de ma un metru se observa. Sport fac, habar nu am de ce a aprrun prostia asta, o am de ceva timp cam un an poate mai mult, dar e clar ca si acum 6 luni o aveam. In alta aprte nu mai am, de fapt sper. Va rog este cumva inceput de varice? Ce sa fac sa treaca? Am luat niste creme, am o crema care o data pe saptamana imid au pe picioare, mentionez ca sunt epilat. Am dat cu crema de galbenele ca mi-a zis of ata ca trece, pana mea nu stiu, va rog ajutati-ma. Nu sunt foare vizibile, dar daca fac mult rau crying. Va rog iarasi cat mai multe sfaturi, funda jur! Cred ca e varice, adica sper sa nu fie, asi intreba parintii ca sunt doctori dar maicamea incepe iar cu aberatiile ei ca din ce isi imagineaza ea e din cauza aia si prostii din astea laughing tongue

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Mda, preferi sa intrebi pe net in loc sa iti intrebi mama care e medic. Chestia asta spune multe despre tine si nivelul tau de inteligenta. Nu te simti jignit, intelegi ce vrei din afirmatia mea. Nu stiu cum preferati sa primiti sfaturi de la niste persoane care nu au studii medicale, si le refuzati pe cele de la cei avizati. E ca si cum ai prefera sa-ti repare masina un brutar si nu un mecanic auto.