| dendendenis a întrebat:

Am o problema, sufar de retentie de apa si nu stiu ce sa fac ca sa scap. Am observat ca pun si in greutate! Ce-mi recomandati sa fac, in afara de sport, pentru ca oricat sport as face nu transpir si astfel nu elimin apa. Dau funda. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Ia apuretin

| fffandreeea a răspuns:

Du-te la medic

| Danysan a răspuns:

MErgi la un Medic pentru ca numai daca umrezi un tratament o sa poti sa te stabilizezi.

| awspam a răspuns:

Fa-ti niste analize - ia ti o glicemie, dimineata, parerea mea, vezi un dr

| baterie777 a răspuns:

Inteleg ca pe TPU se pun tot felul de intrebari, insa cele de genul asta ar trebui puse unui medic (chiar si cel de familie). Aici ai putea cere sfaturi pentru o anumita problema minora, insa pentru problema ta iti recomand sa vorbesti cu medicul de familie care te va ajuta cu siguranta. Bafta in continuare happy