| TudorFox a întrebat:

Daca abia ce am iesit afara si transpir, sufar de hiperhidroza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e cald, nu.
Invers, sunt unii care merg în Dubai, și stau la soare în costum și nu transpiră.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Este normal să transpiri mai ales când vremea este foarte caldă.Nu te îngrijora dacă transpiri pentru că este ceva normal și sănătos, iar transpirația este unul din modurile prin care noi oamenii eliminăm toxine.

| Dandinelle a răspuns (pentru FoxyM):

Asa este, de asemenea transpiratia ajuta la reglarea temperaturii din corp

| RobertVasileAlexandrescu a răspuns:

E doar cald