| dydyyyy a întrebat:

Vreau sa slabesc! urgent.beau 2 litrii de apa pe zi dar nu elimin apa.cand fac sport nu transpir. ce sa fac? in cele mai multe cure de slabire spune sa bei multa apa dar pe mine totcmai asta ma ingrasa pentru ca nu o elimin dar stiu ca si sa nu beau nu e bine. ce ma sfatuiti sa fac? dati-mi o dieta

4 răspunsuri:
| DANyi a răspuns:

Daca nu trenspiri si nu elimini inseamna ca ai probleme care trebuiesc rezolvate, la nivel excretor si la nivel endocrin.

| muceacitalinda a răspuns:

Buna! dieta va contine: - prima zi : dimineata suc natural prigat (cumparat sau facut de tine)ceriale de dieta fitnnes (foarte bune eu l-am incercat )cu lapte bineinteles) - pranz supa (de galuste, sau legume)felul doi cartof la cuptor si pulpa sau carne de porc /vita la cuptor. gustare mar(o ***) -seara spaghete cu sos sau fara. sau o salata de fructe sau de salta cu rosii, castravetii gustare:biscuiti lichide pentru regim : suc natural, apa plata, ceai. succes si funda daca crezi ca merit

| muceacitalinda a răspuns (pentru muceacitalinda):

Ciudat rau am scris gustare mar (o***) de ce oare era vorba sa scriu o *** ) scuze dar nu stiu de ce a aparut asa

| Euuw a răspuns:

Add scliparici96 si iti dau acolo detaliibatting eyelashes