| pisikutza20 a întrebat:

am parul putin ondulat dar il vreau drept, oare exista ceva care sa faca ca parul sa fie drept, in afara de placa de indreptat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sicera sa fiu nu prea stiu, intreabati doctorul de familie daca exista un sampon

| nixy a răspuns:

Exista un ser special pentru indreptat parul pentru o perioada de vreme(o saptamana/ luna 2, 3), la farmacie sau la un magazin de cosmetice; dar cred ca este mai costisitor :-s mai bine iti cumperi un ser pentru par cu care te dai inainte de placa pentru al proteja acele este minim 15 lei :]

| C_4776 a răspuns:

Poti sa incerci ceva produse pentru al indrepta sau cand ti ud piaptana si usca cu uscatorul parul, cat de cat poate o sa fie mai drept