| DeeaD a întrebat:

Eu am parul ondulat si vreau sa mi-l fac drept dati-mi sugestii
Orice in afara de PLACA!

Răspuns Câştigător
| UninspiredName a răspuns:

Se poate si fara placa? Doar sa il usuci cu foehn-ul si sa il intinzi la perie...

2 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna poti folosi uscatorul de par si o perie rotativa, sampon pentru indreptarea parului(depinde si de cat de ondulat este parul tau). Sper ca te-am ajutat.

| Anne24 a răspuns:

Pai...inafara de placa nu prea ai multe optiuni, se poate si cu peria dar nu o sa se indrepte prea bine...

eu zic totusi sa apelezi la placawinking