| 0Andreea4 a întrebat:

Deci sa trecem la subiectbig grin. Acum ceva timp am fost la coafor si tanti aia. mi-a ondulat parul in afara [daca intelegeti ce vreau sa spun] iar eu i-am zis ca nu vreau asa si mi la odnulat inauntru. Dar a ramas putin ondulat in afara se poate face drept?big grin [merge sa ud parul iar apoi sa folosesc placa?] FUNDAAAAAA!:X

Răspuns Câştigător
| deea1919 a răspuns:

Nu uda parul cand folosesti placa niciodata! mai bine da asa cu placa

1 răspuns:
| callie2 a răspuns:

Dacavrei sa-l dai cu placa, da cu placa asa cum e el. in niciun caz nu il uda.