| VoicuStefanDaniel a întrebat:

am si eu o intrebare acu 2 zile seara tot am senzatia aia mica ca nu iau sufficient aer, nu ma doare nimic nici apasaturi in piept crezand ca am astm, ziua tusesc de max 2-3 ori si gta dar cred ca sunt si racit am o ureche infundata de 4-5 zile sau 1 saptamana. nasu simt un pic infundat, de la ce sa fie? la mine in casa e multa calduraa. eu nu prea ma expun la frig deloc, mai ales cand a fost geru ala. sa fie ceva pe fond de stres? Hai ca

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MadagasHardwell a răspuns:

E de la schimbarea asta brusca de temperatura ..si eu simt la fel si asa mi s-a zis happy

| VoicuStefanDaniel explică (pentru MadagasHardwell):

Da, nici eu nu mai stiu ce se intampla cu clima asta acu e cald pe urma e frig. am si racit simt o senzatie mica ca ma arde in gat nu stiu de ce nu cred ca e reflux gastroesofagian nu? eu am avut acu 1 luna dar mi-a trecut. din cand in cand simt acea senzatie in gat. mai si tusesc ziua sunt si un pic ragusit

1 răspuns: