| DavidMici a întrebat:

am si eu o intrebare. Iaurtul Usor Lactag ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna! Nu ingrasa numa daca mananci cu paine daca il mananci gol n-are nimic!
Astept funda!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se digeră repede prin cantitatea de grăsimi scăzută dar asta nu înseamnă că trebuie să consumi 5 pe zi.
Fructele cât mai proaspete sau coapte (iarna sunt ideale) îți sunt prietene.
Nu uita, orice aliment are calorii, consumul abuziv duce la îngrășare.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Orice îngrașă la urma urmei, atâta timp cât nu faci exces este ok.

| KittyKa a răspuns:

In cantitate mare, da happy Orice in cantitate mare ingrasa...