| Chanel1 a întrebat:

am si eu o intrebare. Luna trecuta am avut menstruatie foarte abundenta. Poate fi si din cauza ca am facut sex cu prietenul meu prea tare?
Luna asta trebuie sa-mi vina. Azi sau maine ar trebui.
Poate sa-mi intarzie menstruatia daca a fost hemoragie si a durat 8 zile? Hemoragie la propriu. Ma patam mereu desi purtam tampoane d-alea mari.
Sarcina nu cred ca are cum sa fie ca a fost sex protejat.
Adica am simptome menstruale. Ma dor sanii, sunt putin balonata. De aseara.
A si ieri am dat proba la sport si am alergat mult. Poate fi si din cauza asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Desigur