| Wolfix a întrebat:

Tot ametesc cand ridic mainile si ma uit in sus. De ce ametesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

E posibil sa fie anemie.
Bea in fiecare zi cate un pahar de vin rosu si mananca mule legume si fructe.

| Hakuouki a răspuns:

Posibil sa fie anemie, mananci destul de sanatos? Trebuie sa ai grija la alimentatie, cel mai bine ai merge la doctor, posibil sa nu ai destul calciu sau fier in organism.

| Tlbi a răspuns:

Mananca pere multe