| RazvanKronos a întrebat:

Am si eu o problema care ma tot tine de vreo 2 zile. Dimineata cand ma trezesc ma doare capul. Partea stanga a capului la spranceana. Iau un algocalmin si un antinevralgic si imi trece. Dar macar, stie careva dintre voi care ar putea fi cauza durerii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| teodora200004 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, ma mai doare capul dimineata sad Ar fi bine sa nu mai iei pastile, sa incerci ceaiuri, de exemplu ceaiul de tei are efect de calmant, dar in cantitati mari face rau! Daca iei pastile tot timpul, te vei obisnui cu ele si e rau! Cauza durerii poate fi si caldura, bea mai multe lichide. thinking Eu zic ca e bine sa consulti un medic! Te pup si fa-te bine! happy

| RazvanKronos explică (pentru teodora200004):

Am sa incerc sa beau si cate-un ceai. Daca nu se remediaza problema pana Luni, cred ca voi consulta medicul

1 răspuns: