| Avadan_Alex_2002 a întrebat:

Am si eu o problema,ma doare capul foarte tare deoarece am sinozita, la doctor am fost dar ma programat la un spital particular pe data de 1.08. 2017, astept raspunsuri si va rog sa nu faceti glume ca nu e de glumit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sinuzita,nu sinozita. Mergi la alt doctor care te poate programa mult mai devreme.

| Adry05 a răspuns:

Fierbe apa cu ceai de musetel pune-o intr-un bol si stai cu-n prosop in cap deasupra lui si inspira aburii.

| vocea a răspuns:

Incearca sa iei calmante, sa bei ceai cu miere si lamaie, sa te odihnesti si sa gadesti poztiv

| iDavidS a răspuns:

Cu ce vrei sa te ajutam noi?

| yulian7u8 a răspuns:

Mane

| yulian7u8 a răspuns:

Mane nu sunt eu cel specialist dar totusi te sfatuiesc sa nu faci ce ti-a spus Adry05

| Adry05 a răspuns (pentru yulian7u8):

Si de ce ma rog? Am suferit de aceeasi problema, ce i-am recomandat eu e ce mi-a recomandat doctorul cand am fost.