| marinush0011 a întrebat:

Salut TPU,
As avea o problema, si este urmatoarea:
De doua zile incoace ma doare testiculul drept, adica doare daca ating, cel stang n-am treaba, nu sunt umflate sau ceva de genu, nu simt nici vene incalcite sau mai stiu eu ce, in rest nu ma incomodeaza prea tare dar sunt curios sa vad daca tb sa merg la docto sau se poate rezolva prin alte metode.
Va multumesc pentru atentie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mircea1997 a răspuns:

Poate fi doar o durere oarecare... dar daca insista trebuie sa te duci la doctor!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Orice durere indica o suferinta a unui organ!--- du-te la un urolog!

| marinush0011 explică:

Ti sa precizez ca ma masturbam in fiecare zi, dar de cand cu durerea am lasat-o mai usor cu frecusu...