| Andrey_1842 a întrebat:

as dori sa imi recomandati si mie ceva suplimente ca sa imi creasca masa musculara considerabil pana in Decembrie cel mult precizand ca fac sala de o luna.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bogdi504 a răspuns:

Trace si tu de haltere...dar nu cele mai grele ci cele potrivite tie ca sa le poti ridica de multe ca altfel nu faci muschi... tias mai recomanda innotul deoarece iti mareste toti muschi si de la picioare si de la piept si de la burta etc. funda?