| Andrey_1842 a întrebat:

as dori sa imi recomandati si mie ceva suplimente ca sa imi creasca masa musculara considerabil pana in Decembrie cel mult precizand ca fac sala de o luna ( am 1.81m 75 kg si 16 ani ).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anca95 a răspuns:

Daca apelezi la anabolizante este ceva foarte grav, crede-ma! In primul rand iti distrugi in cel mai groaznic mod sanatatea+ ca pe la 30 de ani nu vei mai putea avea activitate sexuala si o sa ti se dezvolte pectoralii ca unei femeistraight face. Vezi ca graba strica treaba ia mai bine si fa sport in continuare sa ai muschi "muciti" decat "castigati". Acum depinde de tine, insa eu ti-am spus adevarul. Nu te destruge mai ales de la 16 ani!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Anca95):

Suplimentele NU sunt anabolizante. Mai documenteaza-te