| edc a întrebat:

As vrea sa ma pun pe pastile de slabit [naturale sau din farmacie ]. Imi puteti spune [cei care chiar ati luat ] daca si-au facut efectul? Cat ati slabit? Daca dupa ce ati slabit cat v-ati dorit a mai trebuit sa le luati pentru a nu va ingrasa din nou?

Multimesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| miki_4604 a răspuns:

Mergi la un medic nutritionist si-ti va da dieta corecta.cumpara formula As de pe 21 ian. ai un articol despre Chitosan, ajuta este natural, slabesti aproximtiv 1.7 kg in 2-3 saptamani, o parte din articol se gaseste pe facebook pe tiens.romania sau www.tiens-romania.ro.Mult succes

| MoneyMoney a răspuns:

Pastilele de slăbit (chiar şi cele naturiste) au efect să zicem rapid dar NU ţin mult o să pui MULT mai mult la loc, aşa că tot sala şi sportul sunt de bază! Îţi spune... Stan Păţitul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jasmine,nu iti trebuie nici pastile si nici diete ca sa poti slabi.O poti face si natural, fara nici o restrictie alimentara.Numai bine.

| noSUno a răspuns:

Hi! Eu am fost la medic,si am intrebat de aceste pastile de slabit-nu stiu daca mi-a spus corect dar totusi cred in cuvintele medicilor:a zis ca aceste pastile nu sunt permanent accesibile de corpul uman,fiecare organism reactioneaza diferit,de exemplu:o persoana poate sa ajunga chiar si la anorexie,din aceasta cauza,altele sa se ingrase foarte mult! Deci, eu iti propun mai intii sa treci pe la medic, inainte de a te apuca de ceva necunoscut! Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de folos! Bye! happy )))