| InsaneZor00 a întrebat:

Azi eram în autobuz (stăteam în picioare pentru că nu mai era loc pe scaune) şi dintr-o dată mi-a venit o stare de rău şi vedeam negru, transpiram foarte tare deşi era răcoare, nu mai auzeam nici bine şi mă durea capul foarte tare, a fost îngrozitor...am zis că leşin.A durat aproximativ 4 minute până am început să îmi revin.Am 18 ani, 1.80m şi vreo 62 de kg. Vreau să menționez că mănânc foarte mult. Ştie cineva de la ce a fost?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Urgent consult medical de specialitate! Mergeți la medicul de familie și cereți sfaturi pentru a vă îndruma! Trebuie făcute analize medicale, radiografii.
Sănătate și nu amânați. Azi nu ați leșinat, dar a doua oară nu se știe dacă veți scăpa! Căci, din păcate ce ați pățit azi, a fost doar începutul!

| wpetterssone a răspuns:

Un control medical detaliat ar putea afla care este cauza problemei.

| InsaneZor00 explică:

Astept cat mai multe raspunsuri.