| anonim_4396 a întrebat:

:*. Azi m-am luat la harta cu un coleg... El a reusit sa imi dea o palma-pumn(ceva intre ppalma si pumn) undeva in zona laterala dreapta inspre spate sus. M-a durut putin mai tare dupa aia.si inca continua sa doara putin.nu tare.Intrebarea mea este : daca nu s-a umflat si nici nu a curs sange.este ceva de speriat...intodeauna am fost ingrijorat in legatura cu loviturile la cap.astept raspunsuri serioase si documentate big grin P. S.:am reusti sa ii dau si eu cativa pumni

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BGDs a răspuns:

Daca aveai hematom nu mai puteai sa stai la calculator si sa scrii asta happy erai in operatie de mult

4 răspunsuri:
| andrey23 a răspuns:

Daca nu ti s-a umflat deloc nu ai nimic. daca aveai hematom se simtea happy

| icemanvlad a răspuns (pentru andrey23):

Si daca aveam hematom.cam cum ar fi trebuit sa se simta?

| icemanvlad a răspuns:

Da? eram?

| vio_9808 a răspuns:

Stai linistit, nu o sa mori dintr-o palma laughing