| Altadata a întrebat:

Azi taiam niste lemne pentru foc si un lemn nu sa taiat in doua asa ca am vrut sa il rup cu mainile in doua, lemnul nu sa rupt si cand sa lipit la loc mi-a prins pielea de la deget putin si sa facut un cheag de sange mic la deget. Are ceva daca il sparg cu un ac? pentru ca ma doare putin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Speranta2612 a răspuns:

Poti sa il spargi, dar mai bine lasa-l asa ca o sa te doara mai tare...

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ionescu_Alexandru_1997 a răspuns:

Nu dar o sa-ti curga putin sange!