| Fanaprinteselor a întrebat:

ce faci sa iti vina mai repede ciclul? Dau funda(fetelor)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu poti influenta ciclul menstrual, el vine cand sistemul tau hormonal decide!
Intreba-ti mama la ce varsta i-a venit ei si vei afla la ce varsta iti va veni si tie, pentru ca o mostenesti genetic pe mama ta.

| minrest a răspuns:

Fana, informeaza-te ce este ciclul, si o sa iti dai singura seama. Deocamdata nu ai cunostintele elementare de care ai avea nevoie ca sa intelegi un raspuns. Dar ca raspuns de urgenta, ca sa nu te nenorocesti singura, pot sa iti spun ca ciclul nu poate fi grabit.

| NellieLovett a răspuns:

Mananca picant si fa bai calde

| CachiAlama a răspuns:

De ce *** ai vrea sa vina ciclul? what the

| Fanaprinteselor explică (pentru CachiAlama):

Nu eu vreau sa-mi vina mai repede.