| Andrew23 a întrebat:

happy. Ce pot sa fac sa imi creasca parul mai repede? Exista vreo solutie? Va rog ajutati-ma dau funda::*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mikys99 a răspuns:

Vrei sa iti creasca parul mai repede? Mergi pe un cimp, stringe urzica pune-o la fiert si cu apa ceea clateste parul de sampon, eu asa fac si am par des lung si fara craci.Bafta!

2 răspunsuri:
| FuckTheSystem01 a răspuns:

Ulei de ricin thinking dar am auzit ca in primele zile se ingrasa parul de la el daca nu....mananci multe legume si fructe si faci ceva un tratament pe baza de plante; )

| vyrus120590 a răspuns:

Si eu m-am tuns eronat laughing si astept sa imi creasca mai rapid happy si cea mai buna solutie e sa te speli cat mai des pe par.