| anonim_4396 a întrebat:

ce sa fac sa cresc in inaltime? Am 15 ani si 155 cm, fac sport de cind ma stiu am 50 kg sunt musculos.
Funda cel ce ma ajuta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Daca genele care ti-au fost trasmise de ai tai parinti sunt sa fii scund, poti face mama sportului, nu ai cum sa cresti prea inalt, probabil vei mai creste pana la majorat dar priveste-ti tatal si retine ca vei fi cam ca el indiferent ce ai face

1 răspuns:
| Bionicle a răspuns:

Eu la 15 ani eram inalt, aveam cred ca 1.90 unde l-am intrecut si pe fratele meu mai mare la inaltime.Iar acum am 23 de ani.