| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU cum as putea sa scap sau sa remediez problema cariilor dentare.Am o carie intre dintii din fata si inca cateva carii pe dedesubtul tintilor.Ce sa fac in afar de medicul stomatolog.Astept raspunsurile voastre!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Absolut nimic. Doar la dentist poţi scăpa de carii.