| MadalinT00 a întrebat:

Anul acesta voi da la Academia de Politie, dar am aflat ca am varicocel de gradul I si vreau sa stiu daca pot fi admin sau daca trebuie sa ma operez?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta pe aici: http://bit.ly/2G2qKdn
Nu depinde de academie nimic! E o lege.

| lorena66 a răspuns:

Depinde de academie. Unii accepta, unii nu. Nu iti pot da un răspuns sincer. Dar daca vrei sa fii sigur, vorbește cu cei de acolo, căutând o soluție de a rezolva situația. Bafta si. însănătoșire grabnica! Sper ca te-am ajutat. ❤️❤️❤️

| anonim_4396 a răspuns (pentru lorena66):

Ca sunt si multe academii.

| vlad_9687 a răspuns:

Nu, din pacate nu poti esti inclus in cadrul inapt doar pentru Varicocel-ul netratat. Pana atunci poti avea o sansa de a rezolva problema.