| Nicky29 a întrebat:

Am fost instiinta ca am varicocel si trebuie sa ma operez! stie cineva daca e ok sa fac sex inainte? dar dupa cum e? multumesc

3 răspunsuri:
| ruPfashu a răspuns:

Poti sa faci inainte. Dupa operatie nu ai voie sa faci sex timp de 2 saptamani. Oricum, cel mai indicat e sa mergi la un control si dupa aia cand ai posibilitatea sa te operezi.

Cine te-a instiintat ca ai? Ai fost la doctor sau ai vorbit cu cineva?
Spune-ne si noua ce si cum.

| contele_2851 a răspuns:

La 17 anti trebuie sa faci sex

| Bubutza a răspuns:

Din cate stiu eu nu este indicat dupa. pentru ca se poate fisura operatzia... dar ininte nu cred ca ar fi vreo problema