| CristianoVasile007 a întrebat:

Salut TPU! Daca sunt bine pregatit fizic si tehnic si vreau sa merg la o echipa de fotbal, exista vreo sansa sa nu ma primeasca pentru ca nu consum alcool?
Va rog sa ma ajutati!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebare este aceasta? Pai daca consumi alcool te primeste? Nu, iar fotbal incepi sa practici de la vîrste fragede sa incepi la liga de juniori si treptat ajungi la performante la seniori, treci prin toate etapele, nu ai spus ce varsta ai ca daca te apropii de 15 ani numai ai ce cauta la fotbal.

| johnnny123 a răspuns:

Oare de câte ori o să mai pui întrebarea asta?

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Du-te si vezi.
daca esti obligat, pleci si te duci la alta echipa
incearca sa nu te mai stresezi dinainte. vezi daca e asa.
deci acum crede ca nu stii
si urmeaza sa te duci
daca te obliga sa consumi alcol, de abia atunci ai o problema si o sa incerci sa-i cauti raspunsul