| NuAmCont2636 a întrebat:

Salut TPU! Vreau să merg intr o echipa de fotbal, dar oare o sa ma accepte daca nu consum deloc alcool, adica e obligatoriu sa consumi alcool ca sa devii fotbalist, nu este nici macar o varianta pe lumea asfa sa fiu fotbalist ( semi profesionist ) si sa nu beau niciodata alcool?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Ai fost suspendat pe TPU? ca aceasta intrebare o mai punea un pusti in trecut, deci ti-ai facut alt cont happy
nu stiu de unde anume scrii tu, caci la un antrenament de fotbal la un club de amatori, sigur nu ai fost vreodata, de cand pui aceasta intrebare puteai sa te inscrii, sa dai probe, puteai sa fii si jucator de fotbal amator la copiii sau juniori, dar se pare ca scopul tau este sa intrebi nu sa si joci fotbal

ti s-a mai spus de 100 de ori ca NIMENI nu obliga jucatorii de fotbal sa consume alcool, ca unii dintre ei o fac in timpul lor liber este problema lor!

tu oricum nu vei fi profesionist, profesionistii nu au voie sa consume alcool si pentru ca asta stipuleaza contractul pe care l-au semnat, nu doar ca pot fi dati afara dar sunt si amendati daca o fac!

deci care este teama ta? atata timp cat nu iti place alcoolul?
nu te va obliga nimeni sa bei vreodata!

sper sa numai vedem si peste 1 zi si peste 1 luna acelasi tip de intrebare

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai aparut iar?

| johnnny123 a răspuns:

Omule, te întreb la modul cel mai serios, tu suferi de vreo deficiență intelectuală?

Pentru că altă explicație nu găsesc pentru un om care-și face zece conturi ca să repete la nesfârșit aceeași întrebare la care i s-a răspuns deja de o sută de ori.

| NuAmCont2636 explică (pentru johnnny123):

Pai care e raspunsul

| johnnny123 a răspuns (pentru NuAmCont2636):

Nu ai citit cele o sută de răspunsuri pe care le-ai primit până acum de câte ori ai repetat întrebarea asta? Sau nu le-ai înțeles? Sau le-ai uitat? Ce nu funcționează la tine?

| Lukasssz a răspuns:

Ba da frate poti fi fotbalist fara sa bei

| ioana748 a răspuns:

Daca mai vad intrebarea asta ma apuc de băut.

| Lupică27 a răspuns (pentru ioana748):

Maxim! rolling on the floor

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Eeeee,e amarat omul rolling on the floor
Sărmanul Dionis.
Scuze, n am putut sa ma abtin.
Sau e cineva de bine care doreste sa ne faca ziua mai frumoasa, sa mai radem si noi.laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru ioana748):

Care e faza cu intrebarea asta? la mine e prima data cand o vad...

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

O sa ajunga virala ca aia cu sharanul cu 7 pocaiti

| ioana748 a răspuns (pentru Lupică27):

Cred ca ai sa o mai vezi...laughing

| Lupică27 a răspuns:

Iei celular din ala mic il ti in buzunar si cand e out sau corner iei cate o gura-doua.

| LaviniuA a răspuns:

E cam ciudat ce zici tu. Da, se zic multe despre fotbalisti si cred ca sunt adevarate.
Dar totusi daca ar fi alcoolici nu prea ar nimeri mingea ma gandesc? Adica ne-am da si noi seama ca aia pe teren pica jos ca-s morti de beti si nu de la vreun fault rolling on the floor
Plus ca daca ar veni la antrenameni cu hangover i-ar da afara.
Poate doar cand au liber mai mult timp sa mearga si ei sa petreaca.

Dar de ce te preocupi, iti interzice religia? Daca e bei bere fara alcool. Nu o sa-si dea nimeni seama. Te faci si tu ca esti beat laughing