| DenimM a întrebat:

De catev zile ma doare in partea dreapta spre spate a soldului, ma doare asa de tare incat nu pot nici sa ma mic,, cand ma incordez sa ma ridic ma injunghie de paraca sunt impuscat.
O fi vr'un junghi ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
mergi la medic si cere daca este nevoie o tomografie computerizata, pana atunci odihnestete, si nu te forta sa faci lucruri grele care presupune munca multa.
O zi buna.

| andreea1442 a răspuns:

Si eu am avut problema asta
ideea e ca de obicei durerea apare cand faci mult sport si nu respiri desul sau cand te incorzi
eu am incercat sa beau mai multa apa, si sa dorm mai mult. daca nu trece poti merge la un doctorwinking
poate iti da ceva cremawinking
sper ca te-am ajutat
bafta

| anonim1145 a răspuns:

Ori ai facut febra musculara sau ai patit ceva la rinichi sau te-a tras curentul!