| zborr a întrebat:

Buna de ce ma doare spatele in partea soldului adica intre coloana si sold sunt dureri foarte puternice dar doar atunci cand ma ridic dupa scunsad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Poate fi colica renala daca urerea iradiaza spre zona genitala sau lombosciatica, daca durerea se resimte in calcai. Sanatate!

| TazHD a răspuns:

Am patit si eu si nu puteam sa ma ridic din pat din cauza asta...mama a zis ca sunt rinichi!