| figo2222 a întrebat:

De cateva zile am inceput sa am niste bube pe corp (ca acelea cand te musca tantarii). Am zis ca poate am fost piscat de tantari sau ceva alergie dar azi cand m-am spalat pe fata si m-am uitat in oglinda am observat o usoara ingalbenire a ochiului drept pe albusul ochiului, aproape de pupila. Credeti ca s-ar putea sa sufar de o afectiune sau ceva de genu? Adica hepatita, ciroza etc? Si daca da, ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| croissant a răspuns:

Ai fost si inca esti afectat de un virus sau de o boala. Te rog prezinta-te cat mai urgent la medicul de familie sau la spital. Cu sanatatea nu este de joaca si nici de amanat. Multa sanatate!