| ContAnonimPentruIntrebariStupide a întrebat:

De cateva zile am o problema. Mananc si dupa un scurt timp simt ca mor de foame. Nu conteaza cat de mult mananc pentru ca se intampla la fel. Ce am patit si cum as putea sa fac foamea sa se opreasca? sad
FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Esti ok daca e doar senzatie de foame fara sa fie foame dureroasa, senzatia ca te roade stomacul. Poate esti in crestere si corpul are nevoi metbolice mai mari. Nu ne-ai spus ce varsta ai.

| Porcusorul a răspuns:

Confunzi setea cu foamea. Este o cauza a obezitatii des intalnita in lumea civilizata.