| anonim_4396 a întrebat:

de ce cand indoi genunchiul si dupa cand il indrept imi pocane? Doar la cel stang se intampla asta, si imi pocane genunchiul tot timpul, mai ales daca fac genoflexiuni. Oare e din cauza ca nu prea fac miscare sau de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NopeCheers a răspuns:

Se poate sa ai os-ul putin deplsat parerea mea incearca sa consulti un membru de famile(mama, tata) sa te duci la medic ortoped.

4 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

Da,ar putea fi si caua asta, genunchii tai nefiind obisnuiti trosnesc.
Mergi la medic totusi, poate e altceva.

| Roxx123 a răspuns:

Heyy! Nu trebuie neaparat medic! si mie imi pocneau picioarele in exces.Ia calciu si vei vedea ca o sa iti treaca...deasemenea fa multa miscare si mananca cat mai sanatos~!:*:*:*:*

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Roxx123):

Ok, mersi de sfat.

| Roxx123 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Npk :*:*:*
Toate cele bune pup