| Trrrtac a întrebat:

De ceva timp mi-au aparut niste bubite, asemenea unor cosuri pe capul penisului, mai precis pe acel "inel".
Mentionez ca am 14 ani si bubitele le am de mai mult timp.

P.S:: Nu am intretinut relatii sexuale sau, sangele unei persoane infectate cu diferite boli pe rani deschise.
Sa auzim numai de bine!

P.S2:: Dau funda, am nevoie de raspuns urgent. Nu-mi spuneti sa le spun parintilor ca as crapa de rusine. thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| lolylolypops a răspuns:

Poate sunt de la caldura! Nu te-ai gandit? Dar ce ar fi sa te dai cu bephanten? E o crema pentru piele sensibila...

| Rawrss a răspuns:

Prea multa presiune apasa pe capul ei.

| Craaaazy a răspuns:

Si eu am avut cand eram de varsta ta ....iti trece, stai linistit

| Trrrtac explică (pentru Craaaazy):

Dupa cat timp ti-a trecut? La ce varsa ai avut si cand au trecut? Te-ai dat cu ceva?big grin

| Chewbaka a răspuns:

Exista o boala numita,, sore,, care are aceleasi sinptome, cauta pe google imagini cu asta si mergi urgent la un doctor, chiar daca ai sau nu,, sore,,.