| Asdfghjklllllllllll a întrebat:

De ceva vreme, aprox. 3 saptamani mi-a aparut o bubita rosie foarte putin umflata pe testicule.E mica, dar problema este ca "se misca". Da, se misca(sau cel putin asa cred). Acum a ajuns sub capul penisului. Nu ma doare, nu ma deranjeaza, cand apas pe ea e ca si cum m-as apasa in alta parte... Doar daca strang ma doare, dar foarte putin. Ce poate fi? Precizez ca am 14 ani si sunt virgin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Trebuie sa mergi neaparat la medicul de familie care iti va da trimitere la un medic specialist.Este rusinos, dar sanatos.