| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. Am o atã rosie pe penis si cand ating capul penisului ma doare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| EGGc a răspuns:

Du-te la spital până când problema nu devine mai serioasa, poate e rușinos dar oamenii de acolo nu te vor judeca (oricare ar fi motivul pentru care acea ata lse afla acolo), probabil vei si trimis mai departe la un doctor de specialitate si problema nu se va agrava. Dacă ești minor anunta-ți parintii si mergeti la spital, nu cred ca este ceva ce poate astepta pana maine.