| Abonym a întrebat:

Salut, pe la începutul penisului(nu pe la cap) mi-a ieșit o bubița foarte foarte mica, nici nu cred ca o pot numi bubița, par gen ca un vârf de ac o înțepătura ceva, e roșie, dacă o strâng iese sânge, ar trebui sa ma îngrijorez? Nu am întreținut relații sexuale, doar m-am ma sturbat mult în ultima vreme.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Poate fi o mica rană de la masturbarea excesiva. Nimic grav. Oricum, decat sa ne indici noua locul "bubitei" tale, ai putea sa te adresezi direct unui medic.

4 răspunsuri:
| ΣηJΦY a răspuns:

Iti recomand sa te adresezi parintilor sau unui medic, daca as fi in locul tau m-as ingrijora.

| Abonym explică (pentru ΣηJΦY):

De ce? Argumentează.

| ΣηJΦY a răspuns (pentru Abonym):

Pai tie ti se pare normal sa ai asa ceva pe penis, care mai e si un organ sensibil? Acum, faci ce vrei, e treaba ta.