| anonim_4396 a întrebat:

De mult timp ma gandesc la toate porcariile,la moarte din cauza unei boli grave, pe care nu o am.Nu inteleg de ce ma tot gandesc la toate lucrurile astea.Noaptea nu pot dormi, ca mi-e frica ca o sa se intample ceva rau cu mine.La altceva nu ma pot gandi. Sper ca ma puteti ajuta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DubitaDanu a răspuns:

Am avut așa faze doar că visam că o să mă omoare creaturi extraterestre. Poți să încerci înainte de somn să te uiți la un serial (nu horror, ceva comedie, aventură, merg și desenele animate)
asta îți va preocupa creierul cu analiza poveștii și va uita puțin, câte puțin de moarte. Sper că te-am ajutat.