| PSP a întrebat:

Iarna trecuta am cazut pe gheata si am avut mana in ghips timp de 1 saptamana. ( Nu a fost ruptura ) Iar acum a inceput sa ma doara. Cand o tin uneva la 4-5 minute intinsa fara s-o misc incepe si ma doare destul de rau cand incerc sa o misc.
Care ar fi problema? Credeti ca mai dureaza ceva timp de recuperare sau asa o sa imi ramana mereu?
Am uitat sa mentionez ca e prima oara cand am avut ceva in ghips

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Bogdan549 a răspuns:

Problema asta e destul de serioasa. Din ce zici si din experienta mea stiu ca o sa mai ai mici probleme dar du-te la un doctor ca el e mai in masura sa iti zica ce sa faci.

5 răspunsuri:
| William a răspuns:

Unde ai gasit tu gheata in Iunie? In frigider?

| PSP explică (pentru William):

Mai citeste odata primul rand din intrebare!

| William a răspuns (pentru PSP):

Lol

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Din iarna si pina acum, chiar si cu ruptura te-ai fi recuperat. Mergi urgent la medic.

| MickeyMouse20 a răspuns:

Cel mai probabil nu s-a vindecat complet, iti recomand sa vizitezi un medic care sa-ti prescrie un unguent cu care sa te dai.