| OneBoyOne a întrebat:

M-am "epilat" cu big-ul in zona de sus a penisului si a ramas putin par, nu este chiar sub piele, dar este foarte mic, greu vizibil, si am incercat sa il tai iarasi, tot cu big-ul. Cand am incercat a doua oara, a inceput sa imi curga putin sange din porii pielii, am dat cu apa si cu spirt si s-a oprit. Este ceva grav? Nu a curs mult sange, doar putin din porii pielii, si parul acela mic a ramas in unele locuri.
Cer seriozitate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste masina de tuns electrica. Va fi/arata....perfect. big grin

| OneBoyOne explică (pentru corbulalbrosu):

Dar are ceva daca a curs sange? Se poate infecta? Am inteles ca daca am par sub piele se "infecteaza". Nu stiu cat de adevarat este.

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu este nimic grav stai linistit.