| Diia_1674 a întrebat:

Luni am facut pentru prima data dragoste cu prietenul meu. prima data nu mi-a curs sange dar dupa vreo ora-doua a inceput sa-mi curga dar foarte putin. astazi, miercuri, inca mai imi curge putin sange. e ceva grav? va rog ajutati-ma straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aphrodytha a răspuns:

Nu,nu este, curge cateva zile, dar sa nu fie abudent, eventual doar incat sa patezi lenjeria intima.

| Aphrodytha a răspuns (pentru Aphrodytha):

Abundent*

| Diia_1674 explică (pentru Aphrodytha):

Pai imi vine foarte putin. multumesc mult, mi-ai luat o piatra de pe suflet laughing